• Cena od 470 zł
 • 2 dni praktycznej wiedzy
 • Głosowanie na prelegentów
Zarejestruj się!

Cena wzrośnie za

Zarezerwuj swoje miejsce w najlepszej cenie

Zarejestruj się!

*zapłać do 14 dni od rejestracji

Dużo słyszysz o kryptowalutach i technologii blockchain, ale nie wiesz jak wykorzystać je w Twoim biznesie? Chcesz zacząć inwestować w projekty kryptowalutowe, ale nie wiesz w jakie? Jeśli chcesz otrzymać zastrzyk konkretnej wiedzy, oraz poznać najważniejsze postacie z branży krypto i przedstawicieli dużych firm, wykorzystujących technologię blockchain, zapraszamy na konferencję I ❤️ crypto&blockchain!

Czym jest konferencja I ❤️ crypto&blockchain?

I ❤️ crypto&blockchain to zgrywalizowana konferencja dla ludzi biznesu. Przeznaczona jest dla osób, które zastanawiają się, jak można wykorzystać nową technologię, jaką jest blockchain i kryptowaluty, w swoich przedsięwzięciach. Praktyczne zastosowanie tej technologii wyróżnia to wydarzenie spośród wszystkich, do tej pory odbywających się eventów branżowych w Polsce.

Jest to pierwsza konferencja w całości oparta o smart kontrakt, czyli inteligentną umowę między prelegentami, organizatorem i publicznością.

Smart kontrakt i grywalizacja

Wynagrodzenia i koszty konferencji są jasno określone w smart kontrakcie, aby zachować pełną transparentność.

Sprzedane bilety tworzą razem pulę, jaka zostanie rozdysponowana pomiędzy:
- wynagrodzenia dla prelegentów
- dodatkowe premie dla prelegentów z grywalizacji
- zysk organizatora
- koszty organizacji konferencji
- marketing

Aż dwa dni konferencji!

Pierwszy dzień konferencji będzie anglojęzyczny. Będziesz mógł spotkać tutaj przedstawicieli największych projektów kryptowalutowych oraz giełd. Na własne oczy przekonasz się, jak rozwijają się różne projekty kryptowalutowe z listy TOP na coinpaprika.com.

I ❤️ crypto

I ❤️ blockchain

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

 • Pierwsza konferencja w całości oparta o smart kontrakt! Pierwszy event, gdzie jest pełna transparentność kosztów organizacji oraz wynagrodzenia firmy. To uczestnicy są dla nas najważniejsi! Przychodząc na konferencje, masz pełną wiedzę ile biletów zostało sprzedanych, jakie wynagrodzenie otrzymają trenerzy, oraz ile zarobią na tym organizatorzy.

 • To ty decydujesz o wynagrodzeniu każdego prelegenta - dzięki grywalizacji możesz głosować na każde wystąpienie i zadecydować kto stanie na scenie I ❤️ crypto & blockchain i wystąpi na kolejnej edycji.

 • Smart kontrakt będzie spięty z systemem do głosowania - co zapewnia jego niezmienność i uczciwość. Wynagrodzenie będzie przesłane do prelegentów automatycznie po zakończeniu oddawania głosów.

 • Nie lubisz teoretyzowania? Tutaj dowiesz się jak praktycznie wykorzystać kryptowaluty w swoim biznesie, oraz poznać przedstawicieli największych projektów kryptowalutowych, porozmawiać z nimi, aby zdecydować w co warto inwestować.

 • Prelegentami są praktycy, którzy wykorzystują kryptowaluty i blockchain w swoich przedsięwzięciach - uczymy się od najlepszych. Wielkie firmy, korporacje, również wykorzystują technologię blockchain - zobacz w jaki sposób!

 • ZERO sprzedażowych prezentacji - płacimy prelegentom za wysokiej jakości content, a wysokość wynagrodzeń zależy od Twojej oceny. Każde wystąpienie zostanie ocenione pod kątem merytoryki oraz scenicznej prezentacji.

 • Głosami społeczności kryptowalutowej, pierwsza edycja konferencji zdobyła 1 miejsce jako Najlepsza Konferencja Branżowa, podczas Gali Rozdania Nagród 10 lat Bitcoina.

 • Znasz konferencje TED? Wiesz, że prezentacje wygłaszane na TED mają ograniczenie długości do max. 18 minut? Organizatorzy TEDa odkryli, że 18 minut to idealny czas trwania prezentacji i w 99% przypadków wydłużanie czasu nie przekłada się na wzrost merytoryki oraz przyswajanej wiedzy. Dlatego właśnie na I ❤️ crypto każda prelekcja trwa 18 minut.

 • Slajdy na żywo wyświetlane na ekranie Twojego urządzenia, dzięki czemu możesz robić notatki na konkretnych slajdach.

 • Paczka konferencyjna. Wszystkie materiały otrzymasz pocztą na tydzień przed eventem. Koniec z noszeniem kłopotliwej torby na konferencji.

 • Mocne łączne WiFi oraz dostęp do gniazdek z prądem w niemal każdym rzędzie.

 • Do dyspozycji uczestników będą też stoiska firm, które udostępniają narzędzia blockchainowe. Jeśli chcesz, by na konferencji pojawiło się stoisko Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu.

 • Dzięki mechanizmowi grywalizacji, prelegenci będą rywalizować o Twoją uwagę i głosy. Prezentacje dostarczą Ci użytecznych i inspirujących treści. Podczas #ilovecrypto w Twojej głowie wielokrotnie zapali się lampka eureki 😉

 • I ❤️ crypto & blockchain jest prowadzona przez genialnego prowadzącego - Macieja Kautza, który zawsze dba o punktualność prezentacji i dobrą atmosferę.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Agenda

-

Bartosz Bilicki

10:50 - 11:10

Rafał Zaorski

12:20 - 12:40

Krzysztof Siciński

12:40 - 13:00

Michał Grzybkowski

14:30 - 14:50

Szczepan Bentyn

14:50 - 15:10

Lech Wilczyński

16:10 - 16:30

Arkadiusz Regiec

16:30 - 16:50

Cezary Lech

17:10 - 17:30

Jakub Chmielniak

Bartosz Bilicki

O prelegencie

CEO w Trifinity.io – software house łączącym gamifikację z technologią stojącą za kryptowalutami. Autor takich pojęć jak: kryptomarketing, płaskie punkty, nowe zaangażowanie czy korpotoken. Wielokrotny prelegent na imprezach branżowych. Współzałożyciel ogólnopolskich meetupów Blockchain Business.

Rafał Zaorski

O prelegencie

Trader, przedsiębiorca, filantrop. Założyciel i CEO w Krypto Jam SA. Zaczynał swoją pierwszą transakcję na giełdzie w wieku 18 lat i od tego czasu regularnie inwestuje zarówno w swoje firmy, jak i rynki finansowe. Krypto Jam S.A. zajmuje się arbitrażem na rynku kryptowalut i dostarczaniem rozwiązań z zakresu kryptowalut dla biznesu.

Krzysztof Siciński

O prelegencie

Autor vloga, w którym pomaga widzom być na bieżąco z internetowymi newsami. Od roku pracuje w Sprawnym Marketingu. Pasjonat e-marketingu i kryptowalut.

Michał Grzybkowski

O prelegencie

Współautor książki „Kryptowaluty”, prezes i założyciel największego centrum przetwarzania danych w Polsce - firmy Beyond.pl, a także współzałożyciel i inwestor w firmach związanych z nowymi technologiami: CoinPaprika.com, GreyWizard oraz GoldenSubmarine. Od 2016 roku zajmuje się doradztwem w krajowych i zagranicznych projektach związanych z kryptowalutami oraz ICO. Właściciel tokena personalnego Michal Gee Token.

Szczepan Bentyn

O prelegencie

Ewangelista kryptowalutowy. Założyciel i prezes zarządu Pracowni Nowych Technologii, w której rozwija i buduje rozwiązania oparte na technologii blockchain. Znany w szczególności jako opiniotwórczy influencer, w prostych słowach opowiadający w mediach społecznościowych, na konferencjach i w artykułach o rewolucji, jaką są kryptowaluty. Jako pierwszy Polak wyemitował swój personalny token - bentyncoin, którego wartość w ciągu pół roku wzrosła od 1 grosza o 6000%. Wraz z Michałem Grzybkowskim współautor książki „Kryptowaluty”.

Lech Wilczyński

O prelegencie

Współzałożyciel InPay SA – pierwszego w Polsce procesora płatności bitcoinowych, członek sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, absolwent warszawskiej Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych na kierunkach Robotyka i systemy wieloagentowe oraz Inżynieria oprogramowania. Członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Promotor wykorzystania technologii cyfrowych walut.

Arkadiusz Regiec

O prelegencie

Prezes Beesfund.com. Twórca największej platformy equity crowdfundingowej w Europie Środkowo-Wschodniej, posiadającej blisko 5000 zarejestrowanych inwestorów. Twórca projektu tokenbridge, opartego o technologię blockchain, umożliwiającego przeprowadzanie ICO (initial coin offering), szef akceleratora powołanego przez Giełdę Papierów Wartościowych i Beesfund. Prezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu.

Cezary Lech

O prelegencie

Współwłaściciel firmy marketingowej MaxROY.com Sp. z o.o. Organizator konferencji I <3 Marketing, I <3 Crypto a także ogólnopolskiego cyklu szkolenia.sprawny.marketing. Twórca pierwszego w Polsce magazynu o kryptowalutach i technologii blockchain - I Love Crypto. Jako pierwszy w Polsce stworzył lojalnościowy token firmowy - MaxROY.coin.

Jakub Chmielniak

O prelegencie

Jakub Chmielniak to twórca najszerzej rozpoznawalnych globalnie polskich marek odzieżowych: przede wszystkim Mr. Gugu & Miss Go, Aloha from Deer i Live Heroes. W ciągu ostatnich 5 lat ponad 100 milionów ludzi dowiedziało się o istnieniu kolorowych ciuchów produkowanych w Polsce. Podczas gdy setki tysięcy młodych ludzi na wszystkich kontynentach noszą jego drukowane bluzy, on przygotowuje kolejne przedsięwzięcia z zakresu designu, kastomizacji i blockchainu.

Sprzedaż biletów na I love crypto

Cena wzrośnie za

Bonusy w ramach pakietów: VIP Premium
Miejsca w wydzielonych rzędach, zasilanie do laptopaMiejsca VIP
Roczna prenumerata magazynu I Love Crypto Roczna prenumerata I Love Crypto
Rocznik I Love CryptoRocznik I Love Crypto
Wysokiej jakości koszulka I ❤️ cryptoKoszulka I ❤️ crypto
Udział w afterpartyUdział w afterparty
Materiały video z 2 dni konferencji Materiały video z konferencji
Paczka konferencyjna przesłana pocztąPaczka konferencyjna przesłana pocztą
Crypto Energy DrinkCrypto Energy Drink
Elektroniczny certyfikat potwierdzający udziałCertyfikat potwierdzający udział
Slajdy z prezentacji przesyłane na żywo na Twój telefonSlajdy z prezentacji na Twoim telefon
Badge konferencyjny Badge konferencyjny
Egzemplarz magazynu I Love CryptoEgzemplarz magazynu I Love Crypto

Zarejestruj się na konferencję 23 października 2018

1070 PLN 870 PLN 570 PLN
1470 PLN 470 PLN 470 PLN
570 PLN

Dodaj do swojego zamówienia

Kwota na fakturze 0 zł z VAT

Dane zamawiającego

Wpisz swoje imię
Wpisz swoje nazwisko
Wpisz swój numer telefonuTylko liczby
Sprawdź, czy Twój adres e-mail jest prawidłowy.Wpisz swój adres e-mail
To pole jest obowiązkowe
Kod pocztowy w formacie XX-XXX.
Wpisz nipTylko liczby
Kod pocztowy w formacie XX-XXX.

I Love Crypto & Blockchain 2019 - Pakiet 2 dni - Bilet Premium

I Love Crypto & Blockchain 2019 - Pakiet 2 dni - Bilet Standard

I Love Crypto 2019 - Bilet Premium

I Love Crypto & Blockchain 2019 - Pakiet 2 dni - Bilet VIP

I Love Crypto 2019 - Bilet Standard

I Love Blockchain 2019 - Bilet Standard

I Love Blockchain 2019 - Bilet Premium

To pole jest obowiązkowe

Co się dzieje po rejestracji?

1

Zarejestruj się i pobierz fakturę pro forma. Zapłacić możesz teraz lub w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia.

2

Jeśli zamówiłeś pakiet VIP, tydzień przed konferencją otrzymasz paczkę konferencyjną. Znajdziesz w niej ważne informacje organizacyjne oraz gadżety.

3

W dniu konferencji zarejestruj się na naszych stanowiskach i odbierz identyfikator oraz certyfikat uczestnictwa.

4

Podczas całej konferencji możesz głosować, oceniając prezentacje prelegentów. Zadecyduj, kto zdobędzie premie i wygra I Love Crypto!

5

Jeśli zdecydowałeś się na Pakiet VIP, 2 dni po zakończeniu konferencji, otrzymasz dostęp do materiałów video z tej edycji.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie MaxROY.com sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Chełmońskiego 8/4 (kod: 60-754). Podane przez Ciebie dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach marketingowych, w tym – jeśli wyraziłeś taką zgodę – na przesyłanie Ci newslettera

W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich poprawienia. W każdej chwili możesz też żądać usunięcia swoich danych. Zgoda na przetwarzanie Twoich danych na cele marketingowe jest dobrowolna.

Warszawa Złote Tarasy, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa