- Cena od 495 zł
- Zastrzyk praktycznej wiedzy
- Głosowanie na prelegentów
Poznaj potęgę kryptowalut i technologii blockchain
18 marca w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji I crypto.
Dla kogo konferencja I crypto&blockchain?
Jeśli chcesz otrzymać zastrzyk konkretnej wiedzy, oraz poznać najważniejsze postacie z branży krypto i przedstawicieli dużych firm, wykorzystujących technologię blockchain, zapraszamy na konferencję
I crypto&blockchain!
Czym jest konferencja I crypto&blockchain?
I crypto&blockchain to zgrywalizowana konferencja dla ludzi biznesu i inwestorów. Przeznaczona jest dla osób, które zastanawiają się, jak można wykorzystać nową technologię, jaką jest blockchain i kryptowaluty, w swoich przedsięwzięciach, oraz planują inwestycje w projekty kryptowalutowe.
Technologia blockchain i kryptowaluty to rewolucja, która dotknie zarówno świat marketingu, jak i finansów czy biznesu. Nie pozwól żeby Cię to ominęło! Zobacz jak różne firmy - zarówno polskie, jak i światowe korporacje - już teraz wykorzystują technologię blockchain i zainspiruj się do wdrożenia jej w Twojej branży! Spotkaj specjalistów z tego obszaru i nawiąż z nimi bezpośredni kontakt biznesowy.
Jaki jest ogólny plan konferencji I crypto&blockchain?
9:00 - otwarcie rejestracji w
Multikino Złote Tarasy, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
10:00 - rozpoczęcie konferencji
13:30 - 14:30 - przerwa obiadowa
18:30 - planowane zakończenie konferencji
Prelegenci
18 marca

Rafał Zaorski

Marcin Szamotulski

Lech Wilczyński

Marta Piekarska-Geater

Bartosz Bilicki

Bartek Kiepuszewski

Arkadiusz Regiec

Radosław Wojdowski

Przemysław Karda

Robert Kałuża

Robert Więcko

Grant Blaisdell

Jakub Chmielniak

Sławomir Bubel
Panel dyskusyjny z przedstawicielami korporacji

Piotr Beńke


Maciej Tomkiewicz


Tomasz Kozar


Piotr Wójcik


Marek Gzowski
KPMG

Bartosz Zaborowski


Tomasz Sienicki

Dołącz do wydarzenia na Facebooku
Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?
-
Jedyna konferencja w całości oparta o smart kontrakt! Pokazujemy wykorzystanie technologii blockchain w praktyce, dlatego wszystkie wynagrodzenia są oparte o smart kontrakt. Przychodząc na konferencje masz pełną wiedzę, jakie wynagrodzenie otrzymują prelegenci. Smart kontrakt jest spięty z systemem do głosowania - co zapewnia jego niezmienność i uczciwość. Wynagrodzenie będzie przesłane do prelegentów automatycznie po zakończeniu oddawania głosów.
-
ZERO sprzedażowych prezentacji podczas dnia
Iblockchain - płacimy prelegentom za wysokiej jakości content, a wysokość wynagrodzeń zależy od Twojej oceny. Każde wystąpienie zostanie ocenione pod kątem merytoryki oraz scenicznej prezentacji. To ty decydujesz o wynagrodzeniu każdego prelegenta - dzięki grywalizacji możesz głosować na każde wystąpienie i zadecydować kto stanie na scenie
Icrypto&blockchain i wystąpi na kolejnej edycji.
-
Głosami społeczności kryptowalutowej, pierwsza edycja konferencji zdobyła 1 miejsce jako Najlepsza Konferencja Branżowa, podczas Gali Rozdania Nagród 10 lat Bitcoina.
-
Znasz konferencje TED? Wiesz, że prezentacje wygłaszane na TED mają ograniczenie długości do max. 18 minut? Organizatorzy TEDa odkryli, że 18 minut to idealny czas trwania prezentacji i w 99% przypadków wydłużanie czasu nie przekłada się na wzrost merytoryki oraz przyswajanej wiedzy. Dlatego właśnie na I
crypto&blockchain każda prelekcja trwa 18 minut.
-
Slajdy na żywo wyświetlane na ekranie Twojego urządzenia, dzięki czemu możesz robić notatki na konkretnych slajdach.
-
Paczka konferencyjna. Wszystkie materiały otrzymasz pocztą na tydzień przed eventem. Koniec z noszeniem kłopotliwej torby na konferencji.
-
Mocne łączne WiFi oraz dostęp do gniazdek z prądem w niemal każdym rzędzie.
-
Do dyspozycji uczestników będą też stoiska firm, które udostępniają narzędzia blockchainowe. Jeśli chcesz, by na konferencji pojawiło się stoisko Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu.
-
Dzięki mechanizmowi grywalizacji, prelegenci będą rywalizować o Twoją uwagę i głosy. Prezentacje dostarczą Ci użytecznych i inspirujących treści. Podczas I
crypto&blockchain w Twojej głowie wielokrotnie zapali się lampka eureki 😉
-
Speed-dating biznesowy! W biznesie najważniejsze są kontakty - biznes tworzą ludzie, a najlepszym jego fundamentem są relacje. Z tego powodu wprowadzamy dla Was nową formułę speed-datingu biznesowego! Podczas przerwy, będziesz mieć możliwość krótko zapoznać się ze swoimi potencjalnymi klientami lub partnerami biznesowymi.
-
Problemy z aplikacją? Masz pytania co do konferencji? Do Twojej dyspozycji będzie punkt techniczny, gdzie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Opinie prelegentów
Galeria
Agenda

-
Radosław Wojdowski

Dlaczego blockchain publiczny?
Marta Piekarska-Geater

Hyperledger i użyteczność blockchainów prywatnych
Bartosz Bilicki

Jak będzie wyglądał świat po transformacji cyfrowej?
Marcin Szamotulski

Nowoczesne metody projektowania sieci na przykładzie Cardano
Przemysław Karda

Jak blockchain zrewolucjonizuje świat nauki? Tokenizacja patentów
Robert Więcko

Rewolucja kryptowalutowa a rzeczywistość
Rafał Zaorski

Temat zostanie podany wkrótce
Robert Kałuża

I ❤ Real Life Working Blockchain! Pieniądz elektroniczny, dokumenty, i więcej
Grant Blaisdell

Co naprawdę dzieje się za kulisami? O giełdach, transparentności i regulacjach.
Bartek Kiepuszewski

Zdecentralizowane Finanse (DeFi) i rola MakerDAO w ich budowie
Lech Wilczyński

World War Crypto
Sławomir Bubel

Jak blockchain może uatrakcyjnić gry komputerowe?
Arkadiusz Regiec

Czy tokenizacja akcji jest możliwa i opłacalna?
Jakub Chmielniak

Tokenizacja w praktyce w nieoczywistych branżach
Jacek Kubiak

Panel dyskusyjny z przedstawicielami korporacji

Radosław Wojdowski
EY (Ernst&Young)
Dlaczego blockchain publiczny?
Prezentacja dotycząca niezwykłego wśród wielkich korporacji podejścia EY do stawiania nacisku na rozwój blockchaina publicznego zamiast skupiania się na blockchainach prywatnych. O tym dlaczego firma EY postanowiła poświęcić czas, pieniądze i pracę kilkudziesięciu deweloperów na opracowanie rozwiązania o nazwie Nightfall a następnie udostępnić je jako rozwiązanie otwarto-źródłowe oraz w jaki sposób blockchain może przeskoczyć przepaść pomiędzy innowacją a zastosowaniami w tzw. głównym nurcie.
O prelegencie
Radek Wojdowski, menedżer w EY, członek grupy EY Blockchain, skupia się na projektach transformacyjnych wykorzystujących technologie, które zapewniają klientom przewagę konkurencyjną na rynku. Od kilkunastu lat w IT, kierował wieloma projektami wykorzystującymi takie technologie jak blockchain, platformy cyberbezpieczeństwa, rozwiązania z zakresu danych (DW), rozwiązania pakietowe dla biznesu (ERP, CRM, HCM) oraz rozwiązania dedykowane i integracje.

Marta Piekarska-Geater
Hyperledger
Hyperledger i użyteczność blockchainów prywatnych
Marta opowie nam o najważniejszych wdrożeniach w ekosystemie Hyperledgera. Będzie dużo danych i wskazówek, bez mydlenia oczu. Konkretnie o tym, co działa, jakie są plusy i minusy, ile te rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czasu i środków lub jakie otwierają nowe możliwości.
O prelegencie
Dyrektor ekosystemu Hyperledgera. Head of Enterprise Collaboration w Cambridge Blockchain Society. Absolwentka Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu w Berlinie. Obroniła doktorat z "User-Informed Design of Privacy Tools" w trakcie pracy w Deutsche Telekom i w jednym z najbardziej znanych start-upów świata kryptowalutowego - Blockstreamie.

Bartosz Bilicki
Trifinity.io
Jak będzie wyglądał świat po transformacji cyfrowej?
Blockchain, IoT oraz Machine Learning to filary tzw. Przemysłu 4.0. Jeśli dodamy do tego jeszcze zbliżające się wielkimi krokami 5G oraz już wszechobecną chmurę, otrzymujemy wybuchową mieszankę, którą zrewolucjonizuje jeszcze niejedną branżę i wywróci do górny nogami nasze życie. Nikt nie ma szklanej kuli, ale śledząc innowacje i rozumiejąc technologię, można z dość wysokim prawdopodobieństwem nakreślić wizję świata w niedalekiej przyszłości. Bartek pokaże wam blockchain jako wspólny mianownik tych wszystkich innowacji, prezentując wdrożenia, które istnieją już teraz, co najmniej w fazie dobrze opracowanego konceptu lub testowego wdrożenia, a pod koniec dekady mogą być powszechne.
O prelegencie
CEO w Trifinity – innovation labu wdrażającego Blockchain, Machine Learninng czy Internet of Things. Prezes Stowarzyszenia Blockchain Polska, w ramach którego organizowane są inicjatywy edukacyjne takie jak meetupy Blockchain Business, Blockchain Girls, Blockchain Devs czy Igrzyska Innowacji. Aktywny członek Grupy Roboczej ds. Blockchain i DLT przy Ministerstwie Cyfryzacji.

Marcin Szamotulski
Cardano/Input Output
Nowoczesne metody projektowania sieci na przykładzie Cardano
Dla Cardano to przełomowy rok a Marcin opowie nam o trudnych decyzjach, które trzeba podejmować projektując i wdrażając taką sieć jak Cardano. Rzeczy o których będzie mówił, będzie mozna z powodzeniem przełożyć również na inne przedsięwzięcia z obszaru technologicznego, więc będzie to na pewno wartościowa prezentacja.
O prelegencie
Marcin Szamotulski to matematyk pracujący jako programista. Interesuje się teorią Galoisa, algebrą abstrakcyjną i teorią gier. Współtworzył kompilator PureScript i tworzył nowe funkcje dla edytora tekstowego Vim. Marcin studiował w Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych Uniwersytetu Warszawskiego skupiając się na fizyce, matematyce i psychologii. Doktorat z matematyki robił na Uniwersytecie Technologicznym w Lizbonie a do Input Output HK dołączył w 2017 roku.

Przemysław Karda
TecraCoin
Jak blockchain zrewolucjonizuje świat nauki? Tokenizacja patentów
Świat nauki, zwłaszcza w Polsce, od wielu lat ma problemy z relacjami z biznesem. Było już wiele prób rozwiązania tego problemu, używając różnych sposobów finansowania - jednak przełomem może okazać się wykorzystanie technologii blockchain do tokenizacji praw własności intelektualnej, szczególnie patentów, by model ICO wprowadzić do świata nauki w ramach uregulowanych zasad gry.
O prelegencie
Od 2006 roku związany z rynkiem IT. W wieku 21 lat założył pierwszą firmę technologiczną działającą w Wielkiej Brytanii. Były oficer polskiej armii szkolony w amerykańskich siłach powietrznych. Twórca programu przywództwa Business Forces. Współwłaściciel Belters Sp. Z o.o. - jedna z największych kopalni Altcoin w Polsce, zaangażowana w projekty i aplikacje ICO oparte na technologii blockchain. Autor książki science-fiction „Interregnum”, która była bestsellerem w kategorii science fiction w Polsce. Podróżnik, filozof i przedsiębiorca.

Robert Więcko
Dash
Rewolucja kryptowalutowa a rzeczywistość
W gąszczu pojawiających się doniesień o powstawaniu coraz nowszych projektów korporacyjnych i państwowych walut korporacyjnych Robert ma zamiar omówić jak naprawdę ta nasza "rewolucja krytpowalutowa" wygląda i czy to rzeczywiście jest rewolucja. Trzeźwym, krytycznym okiem z konkretnymi liczbami przyjrzymy się, w jakim kierunku zmierzamy.
O prelegencie
Robert to COO w Dash Core Group inc, firmie odpowiedzialnej za rozwój Dasha - skupionej na płatnościach walucie cyfrowej. Robert zarządza operacjami firmy związanymi z jej infrastrukturą oraz jest odpowiedzialny za jakość dostarczanych przez firmę produktów i obsługę klienta. Nadzoruje również programy i politykę bezpieczeństwa, wewnętrzne procedury prawne oraz prace nad zdefiniowaniem i implementacją wewnętrznych procesów i procedur korporacyjnych.

Rafał Zaorski
Trading Jam
Temat zostanie podany wkrótce
O prelegencie
Trader, przedsiębiorca, filantrop. Założyciel i CEO w Krypto Jam SA. Zaczynał swoją pierwszą transakcję na giełdzie w wieku 18 lat i od tego czasu regularnie inwestuje zarówno w swoje firmy, jak i rynki finansowe. Krypto Jam S.A. zajmuje się arbitrażem na rynku kryptowalut i dostarczaniem rozwiązań z zakresu kryptowalut dla biznesu.

Robert Kałuża
Billon
I ❤ Real Life Working Blockchain! Pieniądz elektroniczny, dokumenty, i więcej
Wielu mówi o użyciu blockchaina w codziennym życiu, jednak niewiele projektów faktycznie osiąga ten etap. Podczas prelekcji zobaczymy przykłady takich projektów którym się to udało, oraz dowiemy się jak pokonać przeszkody które uniemożliwiają przebicie się technologii blockchain do mainstreamu. Zobaczymy, jak blockchain używany jest do zarządzania zaufanymi dokumentami, transakcje z regulowanymi pieniądzami elektronicznymi i więcej przypadków użycia, które przynoszą wymierne korzyści zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.
O prelegencie
Robert Kałuża jest ekspertem w budowaniu strategii na pograniczu IT i biznesu. Jako współzałożyciel i dyrektor operacyjny Billona jest odpowiedzialny za rozwój produktów firmy oraz pozyskiwanie finansowania ze środków unijnych. Wcześniej kierował działem analizy strategicznej w Orange Polska oraz był konsultantem w dziale IT McKinsey. Wartość projektów IT, za które był odpowiedzialny, wyniosła powyżej 100 mln dolarów.

Grant Blaisdell
Coinfirm
Co naprawdę dzieje się za kulisami? O giełdach, transparentności i regulacjach.
Grant przedstawi nam kulisy kwestii regulacyjnych i świata kryptowalut. Kto, jak, gdzie i dlaczego a na deser trochę o AMLD5 i nowych regułach FATF.
O prelegencie
Grant jest specjalistą przedsięwzięć na styku technologii, mediów i brandingu od młodzieńczych lat. Zanim rozpoczął pracę w Europie Środkowo-wschodniej pracował w Dolinie Krzemowej. Obszarem kryptowalutowym zainteresował się bardzo wcześnie i odegrał ważną rolę w ustaleniu pozycji firmy Coinfirm jako globalnego lidera obszaru RegTech. Często udziela się na dużych konferencjach i ważnych spotkaniach zajmujących się kryptowalutami i technologią blockchain organizowanych w całej Europie.

Bartek Kiepuszewski
Maker DAO
Zdecentralizowane Finanse (DeFi) i rola MakerDAO w ich budowie
Obszar DeFi (ang. Decentralized Finanse) jest często zagadką nawet dla ludzi obeznanych w kryptowalutach i technologii blockchain. Nawet najwięksi zwolennicy Ethereum często nie wiedzą co oferują takie projekty jak Maker DAO, Compound czy Oasis. Bartek opowie nam o tym, jaki fenomen kryje się za tym skrótem, dlaczego jest ważny i jaką rolę w tym wszystkim upatruje dla siebie Maker DAO. Czy poza ponadnarodowym pieniądzem jakim jest Bitcoin, możemy spodziewać się całej ponadnarodowej ekonomii z użyciem takich narzędzi jak Ethereum, Maker DAO czy stablecoina DAI?
O prelegencie
Bartek jest absolwentem informatyki na Uniwersytecie Warszawskim a doktorat obronił na Queensland University of Technology. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w IT. Był m.in. CTO i członkiem zarządu w Business Management Software (BMS), firmie, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla sektora finansowego, ale również zajmuje się optymalizacją zarządzania dokumentami i automatyzacją procesów biznesowych. W obszarze blockchaina Bartek znalazł pierwszą pracę w 2017 roku natomiast od dwóch lat pracuje jako dyrektor zarządzający i blockchain architect w MakerDAO.

Lech Wilczyński
swap.ly
World War Crypto
Konkurencyjna batalia o dusze użytkowników kryptowalut trwa, sprawdź jak wykorzystanie tajnej broni bitcoina sieci Lightning Network działa w praktyce. Obalimy mity i zdobędziemy cenne satoshi.
O prelegencie
Współzałożyciel InPay SA (obecnie swap.ly) – pierwszego w Polsce procesora płatności bitcoinowych, członek sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, absolwent warszawskiej Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych na kierunkach Robotyka i systemy wieloagentowe oraz Inżynieria oprogramowania. Członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Promotor wykorzystania technologii cyfrowych walut.

Sławomir Bubel
Hoard
Jak blockchain może uatrakcyjnić gry komputerowe?
Obszar blockchaina i crypto oferuje ciekawe innowacje dla sfery gier komputerowych. Tokeny non-fungible w standardach np. ERC-721 czy ERC-1155 oraz niepowtarzalne przedmioty z gier mogłyby być zaczątkiem zupełnie nowej, globalnej ekonomii dla przedmiotów cyfrowych w ograniczonej ilości.
O prelegencie
Manager i lider z ponad 16 letnim doświadczeniem w branży gier. Poznawał "od podszewki" wszystkie aspekty tworzenia gier zaczynając w roli artystycznej przez kierownika projektów do dyrektora developmentu gdzie kierował ponad 100 osobowym zespołem. Prywatnie miłośnik literatury sci-fi/fantasy, starych komputerów i demosceny.

Arkadiusz Regiec
Beesfund
Czy tokenizacja akcji jest możliwa i opłacalna?
Jakie są plusy i minusy tokenizacji akcji spółek notowanych na giełdzie. Jakie problemy czekają na przedsiębiorców, którzy chcieliby tę wizję zrealizować i jakie mogą płynąć korzyści z tego, jeśli komuś się uda.
O prelegencie
Prezes Beesfund.com. Twórca największej platformy equity crowdfundingowej w Europie Środkowo-Wschodniej, posiadającej blisko 5000 zarejestrowanych inwestorów. Twórca projektu tokenbridge, opartego o technologię blockchain, umożliwiającego przeprowadzanie ICO (initial coin offering), szef akceleratora powołanego przez Giełdę Papierów Wartościowych i Beesfund. Prezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu.

Jakub Chmielniak
Mr. Gugu & Miss Go
Tokenizacja w praktyce w nieoczywistych branżach
Jakub poza byciem seryjnym przedsiębiorcą dostrzegł bardzo duży potencjał w obszarze związanym z kryptowalutami i blokchainem. Mimo, iż jego główne przedsięwzięcia nie są oczywistą branżą na wdrożenia tego typu, Jakub ma doskonałe pomysły na połączenie tych zdawałoby się dalekich od siebie branż i chciałby wam o tym opowiedzieć.
O prelegencie
Jakub Chmielniak to twórca najszerzej rozpoznawalnych globalnie polskich marek odzieżowych: przede wszystkim Mr. Gugu & Miss Go, Aloha from Deer i Live Heroes. W ciągu ostatnich 5 lat ponad 100 milionów ludzi dowiedziało się o istnieniu kolorowych ciuchów produkowanych w Polsce. Podczas gdy setki tysięcy młodych ludzi na wszystkich kontynentach noszą jego drukowane bluzy, on przygotowuje kolejne przedsięwzięcia z zakresu designu, kastomizacji i eksperymentuje z tokenizacją.

Jacek Kubiak
Panel dyskusyjny z przedstawicielami korporacji
Czy blockchain to tylko hasło reklamowe, czy kryją się za tym konkretne stosowane już rozwiązania? Sprawdzimy, co w tym obszarze albo już osiągnęły, albo dopiero szykują duże korporacje i firmy. Dowiemy się czy blockchain naprawdę rozwiązuje konkretne problemy i jeśli tak, to jakie i ile można zaoszczędzić na wprowadzaniu tego typu rozwiązań.

Marek Gzowski


Tomasz Sienicki


Tomasz Kozar


Bartosz Zaborowski


Maciej Tomkiewicz


Piotr Wójcik


Piotr Beńke


14 wystąpienień
370zł
5 godzin video
Zarejestruj się jeszcze dzisiaj i otrzymaj pakiet 14 nagrań z I edycji o wartości 370 zł ZA DARMO!
Dostęp przesyłamy w ciągu
kilku godzin po opłaceniu rejestracji
Sprzedaż biletów na 
Bonusy w ramach pakietów: | VIP | Premium | Standard |
---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() I Love Crypto |
![]() |
![]() |
![]() |
Bonusy w ramach pakietów:
VIP
Premium
Standard

Miejsca VIP




Materiały video z konferencji




Roczna prenumerata anglojęzycznego magazynu I Love Crypto




Udział w afterparty




Paczka konferencyjna przesłana pocztą




Materiały video z 1 edycji




Certyfikat potwierdzający udział




Wszystkie prezentacje przesyłamy w formie cyfrowej




Badge konferencyjny




Egzemplarz magazynu
I Love Crypto



Warszawa Złote Tarasy, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa