• Cena od 470 zł
 • 27 praktyków
 • Głosowanie na prelegentów
Zarejestruj się!

Zarezerwuj swoje miejsce w najlepszej cenie

Zarejestruj się!

*zapłać do 14 dni od rejestracji

Dużo słyszysz o kryptowalutach i technologii blockchain, ale nie wiesz jak wykorzystać je w Twoim biznesie? Chcesz się dowiedzieć jak sfinansować Twój startup? A może zastanawiasz się jak wykorzystać nowe portale społecznościowe oparte o blockchain i kryptowaluty? Jeśli chcesz otrzymać zastrzyk konkretnej wiedzy, skoncentrowanej w ciągu jednego dnia, zapraszamy na konferencję I Love Crypto!

Czym jest konferencja I ❤️ crypto?

I ❤️ crypto to zgrywalizowana konferencja dla ludzi biznesu. Przeznaczona jest dla osób, które zastanawiają się, jak można wykorzystać nową technologię, jaką jest blockchain i kryptowaluty, w swoich przedsięwzięciach. Praktyczne zastosowanie tej technologii wyróżnia to wydarzenie spośród wszystkich, do tej pory odbywających się eventów branżowych w Polsce.

Jest to pierwsza konferencja w całości oparta o smart kontrakt, czyli inteligentną umowę między prelegentami, organizatorem i publicznością.

Smart kontrakt i grywalizacja

Wynagrodzenia i koszty konferencji są jasno określone w smart kontrakcie, aby zachować pełną transparentność.

Sprzedane bilety tworzą razem pulę, jaka zostanie rozdysponowana pomiędzy:
- wynagrodzenia dla prelegentów
- dodatkowe premie dla prelegentów z grywalizacji
- zysk organizatora
- koszty organizacji konferencji
- marketing

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

 • Pierwsza konferencja w całości oparta o smart kontrakt! Pierwszy event, gdzie jest pełna transparentność kosztów organizacji oraz wynagrodzenia firmy. To uczestnicy są dla nas najważniejsi! Przychodząc na konferencje, masz pełną wiedzę ile biletów zostało sprzedanych, jakie wynagrodzenie otrzymają trenerzy, oraz ile zarobią na tym organizatorzy.

 • To ty decydujesz o wynagrodzeniu każdego prelegenta - dzięki grywalizacji możesz głosować na każde wystąpienie i zadecydować kto stanie na scenie I ❤️ crypto i wystąpi na kolejnej edycji.

 • Smart kontrakt będzie spięty z systemem do głosowania - co zapewnia jego niezmienność i uczciwość. Wynagrodzenie będzie przesłane do prelegentów automatycznie po zakończeniu oddawania głosów.

 • Nie lubisz teoretyzowania? Tutaj dowiesz się jak praktycznie wykorzystać kryptowaluty w swoim biznesie! Jak zrobić ICO? Czym jest ETO? Jak wygenerować token firmowy? Jak go wykorzystać w firmie?

 • 16 prelegentów - praktyków, którzy wykorzystują kryptowaluty i blockchain w swoich przedsięwzięciach

 • ZERO sprzedażowych prezentacji - płacimy prelegentom za wysokiej jakości content, a wysokość wynagrodzeń zależy od Twojej oceny.

 • Znasz konferencje TED? Wiesz, że prezentacje wygłaszane na TED mają ograniczenie długości do max. 18 minut? Organizatorzy TEDa odkryli, że 18 minut to idealny czas trwania prezentacji i w 99% przypadków wydłużanie czasu nie przekłada się na wzrost merytoryki oraz przyswajanej wiedzy. Dlatego właśnie na I ❤️ crypto każda prelekcja trwa 18 minut.

 • Slajdy na żywo wyświetlane na ekranie Twojego urządzenia, dzięki czemu możesz robić notatki na konkretnych slajdach.

 • Paczka konferencyjna. Wszystkie materiały otrzymasz pocztą na tydzień przed eventem. Koniec z noszeniem kłopotliwej torby na konferencji.

 • Mocne łączne WiFi oraz dostęp do gniazdek z prądem w niemal każdym rzędzie.

 • Płacisz 470 zł netto, dzięki czemu koszt wysłuchania jednego eksperta to jedyne 29 złotych.

 • W dniu konferencji po Warszawie podróżujesz z aplikacją myTaxi z 30% rabatem. Otrzymasz także 30 zł na pierwszy przejazd.

 • Do dyspozycji uczestników będą też stoiska firm, które udostępniają narzędzia blockchainowe. Jeśli chcesz, by na konferencji pojawiło się stoisko Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu.

 • Dzięki mechanizmowi grywalizacji, prelegenci będą rywalizować o Twoją uwagę i głosy. Prezentacje dostarczą Ci użytecznych i inspirujących treści. Podczas #ilovecrypto w Twojej głowie wielokrotnie zapali się lampka eureki 😉

 • I ❤️ crypto jest prowadzona przez genialnego prowadzącego - Macieja Kautza, który zawsze dba o punktualność prezentacji i dobrą atmosferę.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Agenda

-

10:00 - 10:10

Powitanie przez konferansjera Macieja Kautza

10:10 - 10:30

Daria Gaca

Analiza projektów ICO

10:30 - 10:50

Bartosz Bilicki

Kryptomarketing czyli dlaczego marketing rozpaczliwie potrzebuje tokenów?

10:50 - 11:10

Rafał Zaorski

Tokenizacja Merlina - jak wykorzystać blockchain i kryptowaluty w już istniejącej firmie?

11:10 - 11:30

Marcelina Szwed-Ziemichód & Rahim Blak

Inwestycja w ludzi. Prawne aspekty tokenów personalnych

11:30 - 12:00

Przerwa kawowa

12:00 - 12:20

Sylwester Suszek

Listowanie na giełdzie jako sposób nadawania wartości tokenom personalnym i firmowym

12:20 - 12:40

Krzysztof Siciński

Krypto social media - ile i jak można zarobić na blockchainie Steem?

12:40 - 13:00

Michał Grzybkowski

Machine Learning w zastosowaniach kryptowalutowych

13:00 - 13:30

Panel dyskusyjny - Blockchain a korporacje

Prowadzący

Krzysztof Piech

Tomasz Kozar

Maciej Jędrzejczyk

Tomasz Sienicki

Piotr Wójcik

Maciej Tomkiewicz

13:30 - 14:30

Przerwa obiadowa

14:30 - 14:50

Szczepan Bentyn

Projektowanie systemów ekonomicznych w oparciu o blockchain czyli Tokenomia

14:50 - 15:10

Lech Wilczyński

10 lat z Bitcoinem

15:10 - 15:40

Panel dyskusyjny - Blockchain a startupy

Prowadzący

Jacek Kubiak

Patryk Kempiński

Filip Pawczyński

Jakub Zarembiński

Paweł Cichocki

Mike Satoshi

15:40 - 16:10

Przerwa kawowa

16:10 - 16:30

Arkadiusz Regiec

Crowdfunding udziałowy w epoce ICO

16:30 - 16:50

Cezary Lech

Stworzenie i wdrożenie w firmie programu lojalnościowego opartego o krypto

16:50 - 17:10

Zoe Adamovicz

Banki a blockchain i kryptowaluty - konkurować czy współpracować?

17:10 - 17:30

Jakub Chmielniak

Jak stokenizować 300 tysięcy ludzi w 30 dni? 5 kroków by Twój e-commerce rozkwitł na blockchainie

17:30-17:40

Ostatnie 10 minut na oddanie głosów na najlepszą prezentację

17:40-18:00

Sesja Q&A

18:00-18:15

Ogłoszenie wyników głosowania widzów na najlepszą prezentację

Powitanie przez konferansjera Macieja Kautza

Daria Gaca

Analiza projektów ICO

O prelegencie

Cryptocurrency Market Analyst w Krypto Jam SA. Zajmuje się analizą rynku kryptowalut oraz projektów ICO. Przeprowadza audyty i kampanie ICO, a także prowadzi w tym zakresie doradztwo. Działa społecznie na rzecz rozwoju technologii blockchain oraz regulacji kryptowalut i ICO w Polsce. W Mediach Społecznościowych znana pod pseudonimem Crypto Daria.

Bartosz Bilicki

Kryptomarketing czyli dlaczego marketing rozpaczliwie potrzebuje tokenów?

O prelegencie

CEO w Trifinity.io – software house łączącym gamifikację z technologią stojącą za kryptowalutami. Autor takich pojęć jak: kryptomarketing, płaskie punkty, nowe zaangażowanie czy korpotoken. Wielokrotny prelegent na imprezach branżowych. Współzałożyciel ogólnopolskich meetupów Blockchain Business.

Rafał Zaorski

Zobacz zapowiedź prelekcji

Tokenizacja Merlina - jak wykorzystać blockchain i kryptowaluty w już istniejącej firmie?

O prelegencie

Trader, przedsiębiorca, filantrop. Założyciel i CEO w Krypto Jam SA. Zaczynał swoją pierwszą transakcję na giełdzie w wieku 18 lat i od tego czasu regularnie inwestuje zarówno w swoje firmy, jak i rynki finansowe. Krypto Jam S.A. zajmuje się arbitrażem na rynku kryptowalut i dostarczaniem rozwiązań z zakresu kryptowalut dla biznesu.

Marcelina Szwed-Ziemichód & Rahim Blak

Zobacz zapowiedź prelekcji

Inwestycja w ludzi. Prawne aspekty tokenów personalnych

O prelegencie

Rahim Blak, to CEO click community - agencji social media zatrudniającej ponad 80 social media specjalistów oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone - pierwszego eCRM dla e-commerce. Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Ekstrawertyczny przedsiębiorca i aktywny Networker. Wyemitował personalny token RahimCoin. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach i wykładach z serii #ZrozumiećBiznes.
Marcelina Szwed-Ziemichód - adwokat i doradca podatkowy w MSZtax. Współpracuje z podmiotami z branży nowych technologii i IT, w tym z sektora blockchain i kryptowalut. Prowadzi szkolenia z zakresu opodatkowania transakcji kryptowalut m.in. dla Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Prelegentka podczas wielu wydarzeń poświęconych technologii blockchain i kryptowalutom. Była członkiem strumienia Blockchain/DLT i waluty cyfrowe przy Ministerstwie Cyfryzacji, obecnie członek grupy roboczej ds. Blockchain przy Komisji Nadzoru Finansowego.

Przerwa kawowa

Sylwester Suszek

Listowanie na giełdzie jako sposób nadawania wartości tokenom personalnym i firmowym

O prelegencie

Prezes giełdy BitBay – największej platformy do handlu Bitcoin i kryptowalutami w Europie Środkowo-Wschodniej. Członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin i propagator idei cyfrowych walut w Polsce oraz współpracownik instytucji finansowych i państwowych w zakresie podnoszenia bezpieczeństwa obrotu kryptowalutami. Specjalista w zakresie płatności przy wykorzystaniu kryptowalut. Członek zespołu przy Ministerstwie Cyfryzacji, zajmującego się realizacją programu “Strumień Blockchain i kryptowaluty”, ukierunkowanego na rozwój e-administracji, rynków walut cyfrowych oraz na zwiększenie cyberbezpieczeństwa kraju.

Krzysztof Siciński

Krypto social media - ile i jak można zarobić na blockchainie Steem?

O prelegencie

Autor vloga, w którym pomaga widzom być na bieżąco z internetowymi newsami. Od roku pracuje w Sprawnym Marketingu. Pasjonat e-marketingu i kryptowalut.

Michał Grzybkowski

Machine Learning w zastosowaniach kryptowalutowych

O prelegencie

Współautor książki „Kryptowaluty”, prezes i założyciel największego centrum przetwarzania danych w Polsce - firmy Beyond.pl, a także współzałożyciel i inwestor w firmach związanych z nowymi technologiami: CoinPaprika.com, GreyWizard oraz GoldenSubmarine. Od 2016 roku zajmuje się doradztwem w krajowych i zagranicznych projektach związanych z kryptowalutami oraz ICO. Właściciel tokena personalnego Michal Gee Token.

Krzysztof Piech

Panel dyskusyjny - Blockchain a korporacje

Tomasz Kozar

Maciej Jędrzejczyk

Tomasz Sienicki

Piotr Wójcik

Maciej Tomkiewicz

Przerwa obiadowa

Szczepan Bentyn

Projektowanie systemów ekonomicznych w oparciu o blockchain czyli Tokenomia

O prelegencie

Ewangelista kryptowalutowy. Założyciel i prezes zarządu Pracowni Nowych Technologii, w której rozwija i buduje rozwiązania oparte na technologii blockchain. Znany w szczególności jako opiniotwórczy influencer, w prostych słowach opowiadający w mediach społecznościowych, na konferencjach i w artykułach o rewolucji, jaką są kryptowaluty. Jako pierwszy Polak wyemitował swój personalny token - bentyncoin, którego wartość w ciągu pół roku wzrosła od 1 grosza o 6000%. Wraz z Michałem Grzybkowskim współautor książki „Kryptowaluty”.

Lech Wilczyński

10 lat z Bitcoinem

O prelegencie

Współzałożyciel InPay SA – pierwszego w Polsce procesora płatności bitcoinowych, członek sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, absolwent warszawskiej Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych na kierunkach Robotyka i systemy wieloagentowe oraz Inżynieria oprogramowania. Członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Promotor wykorzystania technologii cyfrowych walut.

Jacek Kubiak

Panel dyskusyjny - Blockchain a startupy

Patryk Kempiński

Filip Pawczyński

Jakub Zarembiński

Paweł Cichocki

Mike Satoshi

Przerwa kawowa

Arkadiusz Regiec

Crowdfunding udziałowy w epoce ICO

O prelegencie

Prezes Beesfund.com. Twórca największej platformy equity crowdfundingowej w Europie Środkowo-Wschodniej, posiadającej blisko 5000 zarejestrowanych inwestorów. Twórca projektu tokenbridge, opartego o technologię blockchain, umożliwiającego przeprowadzanie ICO (initial coin offering), szef akceleratora powołanego przez Giełdę Papierów Wartościowych i Beesfund. Prezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu.

Cezary Lech

Stworzenie i wdrożenie w firmie programu lojalnościowego opartego o krypto

O prelegencie

Współwłaściciel firmy marketingowej MaxROY.com Sp. z o.o. Organizator konferencji I <3 Marketing, I <3 Crypto a także ogólnopolskiego cyklu szkolenia.sprawny.marketing. Twórca pierwszego w Polsce magazynu o kryptowalutach i technologii blockchain - I Love Crypto. Jako pierwszy w Polsce stworzył lojalnościowy token firmowy - MaxROY.coin.

Zoe Adamovicz

Banki a blockchain i kryptowaluty - konkurować czy współpracować?

Prelekcja w języku angielskim.

O prelegencie

Zoe Adamovicz jest współzałożycielką i CEO w Neufund, oraz Xyologic Mobile Analysis GmbH, szefowa EMEA i wiceprezes Group Technology Development w firmie Digital Turbine. Posiada duże doświadczenie w dziedzinie elektroniki i informatyki oraz 20 lat doświadczenia jako założyciel. Mentor w Gazy Sky Geeks, wspierając przedsiębiorczość technologiczną w trudnym obszarze Strefy Gazy i pomagając wprowadzić blockchain.

Jakub Chmielniak

Jak stokenizować 300 tysięcy ludzi w 30 dni? 5 kroków by Twój e-commerce rozkwitł na blockchainie

O prelegencie

Jakub Chmielniak to twórca najszerzej rozpoznawalnych globalnie polskich marek odzieżowych: przede wszystkim Mr. Gugu & Miss Go, Aloha from Deer i Live Heroes. W ciągu ostatnich 5 lat ponad 100 milionów ludzi dowiedziało się o istnieniu kolorowych ciuchów produkowanych w Polsce. Podczas gdy setki tysięcy młodych ludzi na wszystkich kontynentach noszą jego drukowane bluzy, on przygotowuje kolejne przedsięwzięcia z zakresu designu, kastomizacji i blockchainu.

Ostatnie 10 minut na oddanie głosów na najlepszą prezentację

Sesja Q&A

Ogłoszenie wyników głosowania widzów na najlepszą prezentację

Sprzedaż biletów na I love crypto

Bonusy w ramach pakietów: VIP Standard
Miejsca w wydzielonych rzędach, zasilanie do laptopaMiejsca VIP
Materiały video z konferencji Materiały video z konferencji
Roczna prenumerata magazynu I Love Crypto Roczna prenumerata I Love Crypto
Udział w afterpartyUdział w afterparty
Wysokiej jakości koszulka I ❤️ cryptoKoszulka I ❤️ crypto
Paczka konferencyjna przesłana pocztąPaczka konferencyjna przesłana pocztą
Crypto Energy DrinkCrypto Energy Drink
Certyfikat potwierdzający udziałCertyfikat potwierdzający udział
Slajdy z prezentacji przesyłane na żywo na Twój telefonSlajdy z prezentacji na Twoim telefon
Badge konferencyjny Badge konferencyjny
Egzemplarz magazynu I Love CryptoEgzemplarz magazynu I Love Crypto

Zarejestruj się na konferencję 23 października 2018

370 PLN

Dodaj do swojego zamówienia

Kwota na fakturze 0 zł z VAT

Dane zamawiającego

Wpisz swoje imię
Wpisz swoje nazwisko
Wpisz swój numer telefonuTylko liczby
Sprawdź, czy Twój adres e-mail jest prawidłowy.Wpisz swój adres e-mail
To pole jest obowiązkowe
Kod pocztowy w formacie XX-XXX.
Wpisz nipTylko liczby
Kod pocztowy w formacie XX-XXX.

Pakiet nagrań video z 1 edycji konferencji I Love Crypto

To pole jest obowiązkowe

Co się dzieje po rejestracji?

1

Zarejestruj się i pobierz fakturę pro forma. Zapłacić możesz teraz lub w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia.

2

Jeśli zamówiłeś pakiet VIP, tydzień przed konferencją otrzymasz paczkę konferencyjną. Znajdziesz w niej ważne informacje organizacyjne oraz gadżety.

3

W dniu konferencji zarejestruj się na naszych stanowiskach i odbierz identyfikator oraz certyfikat uczestnictwa.

4

Podczas całej konferencji możesz głosować, oceniając prezentacje prelegentów. Zadecyduj, kto zdobędzie premie i wygra I Love Crypto!

5

Jeśli zdecydowałeś się na Pakiet VIP, 2 dni po zakończeniu konferencji, otrzymasz dostęp do materiałów video z tej edycji.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie MaxROY.com sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Chełmońskiego 8/4 (kod: 60-754). Podane przez Ciebie dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach marketingowych, w tym – jeśli wyraziłeś taką zgodę – na przesyłanie Ci newslettera

W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich poprawienia. W każdej chwili możesz też żądać usunięcia swoich danych. Zgoda na przetwarzanie Twoich danych na cele marketingowe jest dobrowolna.

Warszawa Złote Tarasy, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa