• Cena od 570 zł
 • 3 dni praktycznej wiedzy
 • Głosowanie na prelegentów
Zarejestruj się!

Zarezerwuj swoje miejsce w najlepszej cenie

Zarejestruj się!

*zapłać do 14 dni od rejestracji

 

Poznaj potęgę kryptowalut i technologii blockchain

26-28 listopada w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji I crypto. Tym razem wydarzenie potrwa aż 3 dni – 26 listopada odbędzie się szkolenie od podstaw, a konferencja będzie dwudniowa, podzielona tematycznie - 27 listopada odbędzie się I crypto, a 28 listopada I blockchain!

Dla kogo konferencja I crypto&blockchain?

 • Dużo słyszysz o kryptowalutach i technologii blockchain, ale nie wiesz jak wykorzystać je w Twoim biznesie?
 • Chcesz inwestować w projekty kryptowalutowe, ale nie wiesz, w jakie?
 • Chcesz poznać przedstawicieli 10 światowych korporacji, wykorzystujących blockchain?
 • Chcesz mieć okazję na networking z przedstawicielami największych projektów kryptowalutowych?

Jeśli chcesz otrzymać zastrzyk konkretnej wiedzy, oraz poznać najważniejsze postacie z branży krypto i przedstawicieli dużych firm, wykorzystujących technologię blockchain, zapraszamy na konferencję
I crypto&blockchain!

Czym jest konferencja I crypto&blockchain?

I crypto&blockchain to zgrywalizowana konferencja dla ludzi biznesu i inwestorów. Przeznaczona jest dla osób, które zastanawiają się, jak można wykorzystać nową technologię, jaką jest blockchain i kryptowaluty, w swoich przedsięwzięciach, oraz planują inwestycje w projekty kryptowalutowe.

Dzień 1 - Szkolenie Kryptowaluty i Technologia Blockchain od podstaw

Cały dzień szkoleniowy, poświęcony wprowadzeniu do technologii blockchain i kryptowalut.
M.in. dowiesz się:

 • Czym jest blockchain?
 • Jak działa bitcoin?
 • Jak kupić i bezpiecznie przechowywać kryptowaluty?
 • Zobaczysz dziesiątki praktycznych zastosowań tej technologii w biznesie!

Szkolenie jest prowadzone przez redaktora naczelnego I Love Crypto, Jacka Kubiaka.

Dzień 2 - konferencja I crypto

Ten dzień konferencji jest anglojęzyczny, symultanicznie tłumaczony na język polski. Zaprosiliśmy dla Was przedstawicieli największych projektów kryptowalutowych oraz giełd. Na własne oczy przekonasz się, jak rozwijają się topowe projekty krypto! Dodatkowo weźmiesz udział w panelu dyskusyjnym z przedstawicielami polskich i międzynarodowych giełd kryptowalutowych. Poznasz bezpośrednio i porozmawiasz z nimi podczas zorganizowanego networkingu i afterparty!

Dzień 3 - konferencja I blockchain

Technologia blockchain i kryptowaluty to rewolucja, która dotknie zarówno świat marketingu, jak i finansów czy biznesu. Nie pozwól żeby Cię to ominęło! Zobacz jak różne firmy - zarówno polskie, jak i światowe korporacje - już teraz wykorzystują technologię blockchain i zainspiruj się do wdrożenia jej w Twojej branży!

Zaproszone projekty na 27 listopada

Bitcoin

Ethereum

EOS

Binance Coin

Stellar

Cardano

TRON

Monero

Dash

IOTA

NEO

Lisk

Panel dyskusyjny z giełdami

Prelegenci 28 listopada

Rafał Zaorski

Marcelina Szwed-Ziemichód

Szczepan Bentyn

Michał Grzybkowski

Lech Wilczyński

Bartosz Bilicki

Krzysztof Siciński

Arkadiusz Regiec

Przemysław Karda

Robert Kałuża

Panel dyskusyjny z przedstawicielami korporacji

Piotr Beńke

Maciej Tomkiewicz

Piotr Wójcik

Marek Gzowski
KPMG

Bartosz Zaborowski

Tomasz Sienicki

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

 • Jedyna konferencja w całości oparta o smart kontrakt! Pokazujemy wykorzystanie technologii blockchain w praktyce, dlatego wszystkie wynagrodzenia są oparte o smart kontrakt. Przychodząc na konferencje masz pełną wiedzę, jakie wynagrodzenie otrzymują prelegenci. Smart kontrakt jest spięty z systemem do głosowania - co zapewnia jego niezmienność i uczciwość. Wynagrodzenie będzie przesłane do prelegentów automatycznie po zakończeniu oddawania głosów.

 • ZERO sprzedażowych prezentacji podczas dnia
  I blockchain - płacimy prelegentom za wysokiej jakości content, a wysokość wynagrodzeń zależy od Twojej oceny. Każde wystąpienie zostanie ocenione pod kątem merytoryki oraz scenicznej prezentacji. To ty decydujesz o wynagrodzeniu każdego prelegenta - dzięki grywalizacji możesz głosować na każde wystąpienie i zadecydować kto stanie na scenie
  I crypto&blockchain i wystąpi na kolejnej edycji.

 • Głosami społeczności kryptowalutowej, pierwsza edycja konferencji zdobyła 1 miejsce jako Najlepsza Konferencja Branżowa, podczas Gali Rozdania Nagród 10 lat Bitcoina.

 • Znasz konferencje TED? Wiesz, że prezentacje wygłaszane na TED mają ograniczenie długości do max. 18 minut? Organizatorzy TEDa odkryli, że 18 minut to idealny czas trwania prezentacji i w 99% przypadków wydłużanie czasu nie przekłada się na wzrost merytoryki oraz przyswajanej wiedzy. Dlatego właśnie na I crypto&blockchain każda prelekcja trwa 18 minut.

 • Slajdy na żywo wyświetlane na ekranie Twojego urządzenia, dzięki czemu możesz robić notatki na konkretnych slajdach.

 • Paczka konferencyjna. Wszystkie materiały otrzymasz pocztą na tydzień przed eventem. Koniec z noszeniem kłopotliwej torby na konferencji.

 • Mocne łączne WiFi oraz dostęp do gniazdek z prądem w niemal każdym rzędzie.

 • Do dyspozycji uczestników będą też stoiska firm, które udostępniają narzędzia blockchainowe. Jeśli chcesz, by na konferencji pojawiło się stoisko Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu.

 • Dzięki mechanizmowi grywalizacji, prelegenci będą rywalizować o Twoją uwagę i głosy. Prezentacje dostarczą Ci użytecznych i inspirujących treści. Podczas I crypto&blockchain w Twojej głowie wielokrotnie zapali się lampka eureki 😉

 • I crypto&blockchain jest prowadzona przez genialnego prowadzącego - Macieja Kautza, który dba o punktualność prezentacji i dobrą atmosferę.

 • Speed-dating biznesowy! W biznesie najważniejsze są kontakty - biznes tworzą ludzie, a najlepszym jego fundamentem są relacje. Z tego powodu wprowadzamy dla Was nową formułę speed-datingu biznesowego! Podczas przerwy, będziesz mieć możliwość krótko zapoznać się ze swoimi potencjalnymi klientami lub partnerami biznesowymi.

 • Problemy z aplikacją? Masz pytania co do konferencji? Do Twojej dyspozycji będzie punkt techniczny, gdzie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Agenda

-

Bartosz Bilicki

10:50 - 11:10

Rafał Zaorski

12:20 - 12:40

Krzysztof Siciński

12:40 - 13:00

Michał Grzybkowski

14:30 - 14:50

Szczepan Bentyn

14:50 - 15:10

Lech Wilczyński

16:10 - 16:30

Arkadiusz Regiec

16:30 - 16:50

Cezary Lech

17:10 - 17:30

Jakub Chmielniak

Bartosz Bilicki

O prelegencie

CEO w Trifinity.io – software house łączącym gamifikację z technologią stojącą za kryptowalutami. Autor takich pojęć jak: kryptomarketing, płaskie punkty, nowe zaangażowanie czy korpotoken. Wielokrotny prelegent na imprezach branżowych. Współzałożyciel ogólnopolskich meetupów Blockchain Business.

Rafał Zaorski

O prelegencie

Trader, przedsiębiorca, filantrop. Założyciel i CEO w Krypto Jam SA. Zaczynał swoją pierwszą transakcję na giełdzie w wieku 18 lat i od tego czasu regularnie inwestuje zarówno w swoje firmy, jak i rynki finansowe. Krypto Jam S.A. zajmuje się arbitrażem na rynku kryptowalut i dostarczaniem rozwiązań z zakresu kryptowalut dla biznesu.

Krzysztof Siciński

O prelegencie

Autor vloga, w którym pomaga widzom być na bieżąco z internetowymi newsami. Od roku pracuje w Sprawnym Marketingu. Pasjonat e-marketingu i kryptowalut.

Michał Grzybkowski

O prelegencie

Współautor książki „Kryptowaluty”, prezes i założyciel największego centrum przetwarzania danych w Polsce - firmy Beyond.pl, a także współzałożyciel i inwestor w firmach związanych z nowymi technologiami: CoinPaprika.com, GreyWizard oraz GoldenSubmarine. Od 2016 roku zajmuje się doradztwem w krajowych i zagranicznych projektach związanych z kryptowalutami oraz ICO. Właściciel tokena personalnego Michal Gee Token.

Szczepan Bentyn

O prelegencie

Ewangelista kryptowalutowy. Założyciel i prezes zarządu Pracowni Nowych Technologii, w której rozwija i buduje rozwiązania oparte na technologii blockchain. Znany w szczególności jako opiniotwórczy influencer, w prostych słowach opowiadający w mediach społecznościowych, na konferencjach i w artykułach o rewolucji, jaką są kryptowaluty. Jako pierwszy Polak wyemitował swój personalny token - bentyncoin, którego wartość w ciągu pół roku wzrosła od 1 grosza o 6000%. Wraz z Michałem Grzybkowskim współautor książki „Kryptowaluty”.

Lech Wilczyński

O prelegencie

Współzałożyciel InPay SA – pierwszego w Polsce procesora płatności bitcoinowych, członek sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, absolwent warszawskiej Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych na kierunkach Robotyka i systemy wieloagentowe oraz Inżynieria oprogramowania. Członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Promotor wykorzystania technologii cyfrowych walut.

Arkadiusz Regiec

O prelegencie

Prezes Beesfund.com. Twórca największej platformy equity crowdfundingowej w Europie Środkowo-Wschodniej, posiadającej blisko 5000 zarejestrowanych inwestorów. Twórca projektu tokenbridge, opartego o technologię blockchain, umożliwiającego przeprowadzanie ICO (initial coin offering), szef akceleratora powołanego przez Giełdę Papierów Wartościowych i Beesfund. Prezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu.

Cezary Lech

O prelegencie

Współwłaściciel firmy marketingowej MaxROY.com Sp. z o.o. Organizator konferencji I <3 Marketing, I <3 Crypto a także ogólnopolskiego cyklu szkolenia.sprawny.marketing. Twórca pierwszego w Polsce magazynu o kryptowalutach i technologii blockchain - I Love Crypto. Jako pierwszy w Polsce stworzył lojalnościowy token firmowy - MaxROY.coin.

Jakub Chmielniak

O prelegencie

Jakub Chmielniak to twórca najszerzej rozpoznawalnych globalnie polskich marek odzieżowych: przede wszystkim Mr. Gugu & Miss Go, Aloha from Deer i Live Heroes. W ciągu ostatnich 5 lat ponad 100 milionów ludzi dowiedziało się o istnieniu kolorowych ciuchów produkowanych w Polsce. Podczas gdy setki tysięcy młodych ludzi na wszystkich kontynentach noszą jego drukowane bluzy, on przygotowuje kolejne przedsięwzięcia z zakresu designu, kastomizacji i blockchainu.

14 wystąpienień

370

5 godzin video

Zarejestruj się jeszcze dzisiaj i otrzymaj pakiet 14 nagrań z  I edycji o wartości 370 zł ZA DARMO!

Zarejestruj się Zarezerwuj teraz

Dostęp przesyłamy w ciągu
kilku godzin po opłaceniu rejestracji

Sprzedaż biletów na

Bonusy w ramach pakietów: VIP Premium Standard
Miejsca w wydzielonych rzędach, zasilanie do laptopaMiejsca VIP
Materiały video z 2 dni konferencji Materiały video z konferencji
Roczna prenumerata magazynu I Love Crypto Roczna prenumerata I Love Crypto
Udział w afterpartyUdział w afterparty
Wysokiej jakości koszulka
I crypto
Koszulka I crypto
Duża paczka konferencyjna przesłana pocztąDuża paczka konferencyjna przesłana pocztą
Mała paczka konferencyjna przesłana pocztąMała paczka konferencyjna przesłana pocztą
Materiały video z 1 edycji konferencjiMateriały video z 1 edycji
Crypto Energy DrinkCrypto Energy Drink
Elektroniczny certyfikat potwierdzający udziałCertyfikat potwierdzający udział
Slajdy z prezentacji przesyłane na żywo na Twój telefonSlajdy z prezentacji na Twoim telefon
Badge konferencyjny Badge konferencyjny
Egzemplarz magazynu I Love CryptoEgzemplarz magazynu
I Love Crypto

Bonusy w ramach pakietów:

VIP

Premium

Standard

Miejsca VIP

Materiały video z konferencji

Roczna prenumerata I Love Crypto

Udział w afterparty

Koszulka I crypto

Duża paczka konferencyjna przesłana pocztą

Mała paczka konferencyjna przesłana pocztą

Materiały video z 1 edycji

Crypto Energy Drink

Certyfikat potwierdzający udział

Slajdy z prezentacji na Twoim telefon

Badge konferencyjny

Egzemplarz magazynu
I Love Crypto

Zarejestruj się na konferencję 26 - 28 listopada 2019

Dzień 2 - 27 listopada

Liczba biletów

770 PLN 0.018942 BTC

Liczba biletów

1570 PLN 0.038622 BTC

Liczba biletów

670 PLN 0.016482 BTC

Dzień 3 - 28 listopada

Liczba biletów

570 PLN 0.014022 BTC

Liczba biletów

970 PLN 0.023862 BTC

Liczba biletów

1170 PLN 0.028782 BTC

27 -28 listopada

Liczba biletów

570 PLN 0.014022 BTC

Liczba biletów

670 PLN 0.016482 BTC

Podsumowanie zamówienia

Kwota na fakturze 0 zł z VAT

Dane zamawiającego

Wpisz swoje imię
Wpisz swoje nazwisko
Wpisz swój numer telefonuTylko liczby
Sprawdź, czy Twój adres e-mail jest prawidłowy.Wpisz swój adres e-mail
To pole jest obowiązkowe
Kod pocztowy w formacie XX-XXX.
Wpisz nipTylko liczby
Kod pocztowy w formacie XX-XXX.

Szkolenie Kryptowaluty i Technologia Blockchain

I Love Crypto & Blockchain 2019 - Pakiet 2 dni - Bilet VIP

I Love Crypto 2019 - Bilet Premium

I Love Crypto 2019 - Bilet Standard

I Love Crypto & Blockchain 2019 - Pakiet 2 dni - Bilet Standard

I Love Crypto & Blockchain 2019 - Pakiet 2 dni - Bilet Premium

I Love Blockchain 2019 - Bilet Standard

I Love Blockchain 2019 - Bilet Premium

To pole jest obowiązkowe

Co się dzieje po rejestracji?

1

Zarejestruj się i pobierz fakturę pro forma. Zapłacić możesz teraz lub w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia.

2

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas dostęp do materiałów video z z I edycji konferencji. Wartość materiałów to aż 370 zł!

3

Tydzień przed konferencją otrzymasz paczkę konferencyjną. Znajdziesz w niej ważne informacje organizacyjne oraz gadżety

4

W dniu konferencji zarejestruj się na naszych stanowiskach i odbierz identyfikator oraz certyfikat uczestnictwa.

5

Podczas całej konferencji możesz głosować, oceniając prezentacje prelegentów. Zadecyduj, kto zdobędzie premie i wygra I Love Crypto!

6

Jeśli zdecydowałeś się na Pakiet VIP, 2 dni po zakończeniu konferencji, otrzymasz dostęp do materiałów video z tej edycji.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie MaxROY.com sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Chełmońskiego 8/4 (kod: 60-754). Podane przez Ciebie dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach marketingowych, w tym – jeśli wyraziłeś taką zgodę – na przesyłanie Ci newslettera

W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich poprawienia. W każdej chwili możesz też żądać usunięcia swoich danych. Zgoda na przetwarzanie Twoich danych na cele marketingowe jest dobrowolna.

Warszawa Złote Tarasy, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa