• Cena od 570 zł
 • 2 dni praktycznej wiedzy
 • Głosowanie na prelegentów
Zarejestruj się!

Zarezerwuj swoje miejsce w najlepszej cenie

Zarejestruj się!

*zapłać do 14 dni od rejestracji

 

Poznaj potęgę kryptowalut i technologii blockchain

17-18 marca w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji I crypto. Tym razem wydarzenie potrwa aż 2 dni – konferencja będzie podzielona tematycznie - 17 marca odbędzie się I crypto, a 18 marca I blockchain!

Dla kogo konferencja I crypto&blockchain?

 • Dużo słyszysz o kryptowalutach i technologii blockchain, ale nie wiesz jak wykorzystać je w Twoim biznesie?
 • Chcesz inwestować w projekty kryptowalutowe, ale nie wiesz, w jakie?
 • Chcesz poznać przedstawicieli 10 światowych korporacji, wykorzystujących blockchain?
 • Chcesz mieć okazję na networking z przedstawicielami największych projektów kryptowalutowych?

Jeśli chcesz otrzymać zastrzyk konkretnej wiedzy, oraz poznać najważniejsze postacie z branży krypto i przedstawicieli dużych firm, wykorzystujących technologię blockchain, zapraszamy na konferencję
I crypto&blockchain!

Czym jest konferencja I crypto&blockchain?

I crypto&blockchain to zgrywalizowana konferencja dla ludzi biznesu i inwestorów. Przeznaczona jest dla osób, które zastanawiają się, jak można wykorzystać nową technologię, jaką jest blockchain i kryptowaluty, w swoich przedsięwzięciach, oraz planują inwestycje w projekty kryptowalutowe.

Dzień 1 - konferencja I crypto

Ten dzień konferencji jest anglojęzyczny, symultanicznie tłumaczony na język polski. Zaprosiliśmy dla Was przedstawicieli największych projektów kryptowalutowych oraz giełd. Na własne oczy przekonasz się, jak rozwijają się topowe projekty krypto! Dodatkowo weźmiesz udział w panelu dyskusyjnym z przedstawicielami polskich i międzynarodowych giełd kryptowalutowych. Poznasz bezpośrednio i porozmawiasz z nimi podczas zorganizowanego networkingu i afterparty!

Dzień 2 - konferencja I blockchain

Technologia blockchain i kryptowaluty to rewolucja, która dotknie zarówno świat marketingu, jak i finansów czy biznesu. Nie pozwól żeby Cię to ominęło! Zobacz jak różne firmy - zarówno polskie, jak i światowe korporacje - już teraz wykorzystują technologię blockchain i zainspiruj się do wdrożenia jej w Twojej branży!

Zaproszone projekty na 17 marca

Bitcoin

Ethereum

EOS

Binance Coin

Stellar

Cardano

TRON

Monero

Dash

IOTA

NEO

Lisk

Panel dyskusyjny z giełdami

Prelegenci 18 marca

Rafał Zaorski

Marcelina Szwed-Ziemichód

Szczepan Bentyn

Lech Wilczyński

Bartosz Bilicki

Krzysztof Siciński

Arkadiusz Regiec

Przemysław Karda

Robert Kałuża

Wojciech Zawalski

Grant Blaisdell

Panel dyskusyjny z przedstawicielami korporacji

Piotr Beńke

Maciej Tomkiewicz

Piotr Wójcik

Marek Gzowski
KPMG

Bartosz Zaborowski

Tomasz Sienicki

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

 • Jedyna konferencja w całości oparta o smart kontrakt! Pokazujemy wykorzystanie technologii blockchain w praktyce, dlatego wszystkie wynagrodzenia są oparte o smart kontrakt. Przychodząc na konferencje masz pełną wiedzę, jakie wynagrodzenie otrzymują prelegenci. Smart kontrakt jest spięty z systemem do głosowania - co zapewnia jego niezmienność i uczciwość. Wynagrodzenie będzie przesłane do prelegentów automatycznie po zakończeniu oddawania głosów.

 • ZERO sprzedażowych prezentacji podczas dnia
  I blockchain - płacimy prelegentom za wysokiej jakości content, a wysokość wynagrodzeń zależy od Twojej oceny. Każde wystąpienie zostanie ocenione pod kątem merytoryki oraz scenicznej prezentacji. To ty decydujesz o wynagrodzeniu każdego prelegenta - dzięki grywalizacji możesz głosować na każde wystąpienie i zadecydować kto stanie na scenie
  I crypto&blockchain i wystąpi na kolejnej edycji.

 • Głosami społeczności kryptowalutowej, pierwsza edycja konferencji zdobyła 1 miejsce jako Najlepsza Konferencja Branżowa, podczas Gali Rozdania Nagród 10 lat Bitcoina.

 • Znasz konferencje TED? Wiesz, że prezentacje wygłaszane na TED mają ograniczenie długości do max. 18 minut? Organizatorzy TEDa odkryli, że 18 minut to idealny czas trwania prezentacji i w 99% przypadków wydłużanie czasu nie przekłada się na wzrost merytoryki oraz przyswajanej wiedzy. Dlatego właśnie na I crypto&blockchain każda prelekcja trwa 18 minut.

 • Slajdy na żywo wyświetlane na ekranie Twojego urządzenia, dzięki czemu możesz robić notatki na konkretnych slajdach.

 • Paczka konferencyjna. Wszystkie materiały otrzymasz pocztą na tydzień przed eventem. Koniec z noszeniem kłopotliwej torby na konferencji.

 • Mocne łączne WiFi oraz dostęp do gniazdek z prądem w niemal każdym rzędzie.

 • Do dyspozycji uczestników będą też stoiska firm, które udostępniają narzędzia blockchainowe. Jeśli chcesz, by na konferencji pojawiło się stoisko Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu.

 • Dzięki mechanizmowi grywalizacji, prelegenci będą rywalizować o Twoją uwagę i głosy. Prezentacje dostarczą Ci użytecznych i inspirujących treści. Podczas I crypto&blockchain w Twojej głowie wielokrotnie zapali się lampka eureki 😉

 • I crypto&blockchain jest prowadzona przez genialnego prowadzącego - Macieja Kautza, który dba o punktualność prezentacji i dobrą atmosferę.

 • Speed-dating biznesowy! W biznesie najważniejsze są kontakty - biznes tworzą ludzie, a najlepszym jego fundamentem są relacje. Z tego powodu wprowadzamy dla Was nową formułę speed-datingu biznesowego! Podczas przerwy, będziesz mieć możliwość krótko zapoznać się ze swoimi potencjalnymi klientami lub partnerami biznesowymi.

 • Problemy z aplikacją? Masz pytania co do konferencji? Do Twojej dyspozycji będzie punkt techniczny, gdzie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Agenda

-

Bartosz Bilicki

Libra, Bitcoin i banki

Przemysław Karda

Jak blockchain zrewolucjonizuje świat nauki? Tokenizacja patentów

Rafał Zaorski

Temat zostanie podany wkrótce

Robert Kałuża

I ❤ Real Life Working Blockchain! Pieniądz elektroniczny, dokumenty, i więcej

Krzysztof Siciński

Blockchain + social media - co może wyjść z tego połączenia

Szczepan Bentyn

Korporacyjne crypto coiny, czyli jak może wyglądać przyszłość walut firmowych

Wojciech Zawalski

Zastosowanie technologii blockchain w medycynie: gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy

Lech Wilczyński

World War Crypto

Arkadiusz Regiec

Temat zostanie podany wkrótce

Marcelina Szwed-Ziemichód

Tokenizacja akcji made by Poland

Panel dyskusyjny z przedstawicielami korporacji

Prowadzący

Jacek Kubiak

Marek Gzowski

Tomasz Sienicki

Bartosz Zaborowski

Maciej Tomkiewicz

Piotr Wójcik

Piotr Beńke

Bartosz Bilicki

Trifinity.io

Libra, Bitcoin i banki

Wraz ogłoszeniem przez Facebooka projektu Libra rozpoczął się zupełnie nowy rozdział nie tylko w świecie kryptowalut ale również światowej bankowości. Pomimo fali krytyki nikt już nie jest w stanie zatrzymać konsorcjum Libry w realizacji swoich celów. Czy już niebawem za kawę w Starbucksie zapłacimy Messengerem? Czy Mark Zuckerberg będzie wiedział o nas już wszystko? Jak bardzo wpłynie to na cenę dolara czy bitcoina?

O prelegencie

CEO w Trifinity.io – software house łączącym gamifikację z technologią stojącą za kryptowalutami. Prezes Stowarzyszenia Blockchain Polska, w ramach którego organizowane są inicjatywy edukacyjne takie jak meetupy Blockchain Business, Blockchain Girls czy Blockchain Devs.

Przemysław Karda

TecraCoin

Jak blockchain zrewolucjonizuje świat nauki? Tokenizacja patentów

Świat nauki, zwłaszcza w Polsce, od wielu lat ma problemy z relacjami z biznesem. Było już wiele prób rozwiązania tego problemu, używając różnych sposobów finansowania - jednak przełomem może okazać się wykorzystanie technologii blockchain do tokenizacji praw własności intelektualnej, szczególnie patentów, by model ICO wprowadzić do świata nauki w ramach uregulowanych zasad gry.

O prelegencie

Od 2006 roku związany z rynkiem IT. W wieku 21 lat założył pierwszą firmę technologiczną działającą w Wielkiej Brytanii. Były oficer polskiej armii szkolony w amerykańskich siłach powietrznych. Twórca programu przywództwa Business Forces. Współwłaściciel Belters Sp. Z o.o. - jedna z największych kopalni Altcoin w Polsce, zaangażowana w projekty i aplikacje ICO oparte na technologii blockchain. Autor książki science-fiction „Interregnum”, która była bestsellerem w kategorii science fiction w Polsce. Podróżnik, filozof i przedsiębiorca.

Rafał Zaorski

Trading Jam

Temat zostanie podany wkrótce

O prelegencie

Trader, przedsiębiorca, filantrop. Założyciel i CEO w Krypto Jam SA. Zaczynał swoją pierwszą transakcję na giełdzie w wieku 18 lat i od tego czasu regularnie inwestuje zarówno w swoje firmy, jak i rynki finansowe. Krypto Jam S.A. zajmuje się arbitrażem na rynku kryptowalut i dostarczaniem rozwiązań z zakresu kryptowalut dla biznesu.

Robert Kałuża

Billon

I ❤ Real Life Working Blockchain! Pieniądz elektroniczny, dokumenty, i więcej

Wielu mówi o użyciu blockchaina w codziennym życiu, jednak niewiele projektów faktycznie osiąga ten etap. Podczas prelekcji zobaczymy przykłady takich projektów którym się to udało, oraz dowiemy się jak pokonać przeszkody które uniemożliwiają przebicie się technologii blockchain do mainstreamu. Zobaczymy, jak blockchain używany jest do zarządzania zaufanymi dokumentami, transakcje z regulowanymi pieniądzami elektronicznymi i więcej przypadków użycia, które przynoszą wymierne korzyści zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

O prelegencie

Robert Kałuża jest ekspertem w budowaniu strategii na pograniczu IT i biznesu. Jako współzałożyciel i dyrektor operacyjny Billona jest odpowiedzialny za rozwój produktów firmy oraz pozyskiwanie finansowania ze środków unijnych. Wcześniej kierował działem analizy strategicznej w Orange Polska oraz był konsultantem w dziale IT McKinsey. Wartość projektów IT, za które był odpowiedzialny, wyniosła powyżej 100 mln dolarów.

Krzysztof Siciński

sprawny.marketing

Blockchain + social media - co może wyjść z tego połączenia

Social media oparte o blockchain, takie jak Steemit czy dTube, odwracają znany nam do tej pory schemat zarabiania i płacenia Twórcom. Jak to zrewolucjonizuje Libra, kryptowaluta Facebooka?

O prelegencie

Video manager i specjalista od crypto social mediów w sprawny.marketing. Autor vloga, w którym pomaga widzom być na bieżąco z internetowymi newsami. Pasjonat e-marketingu i kryptowalut.

Grant Blaisdell

Coinfirm

Temat zostanie podany wkrótce

Szczepan Bentyn

Personal Tokens

Korporacyjne crypto coiny, czyli jak może wyglądać przyszłość walut firmowych

Czy w przyszłości każda firma będzie mieć swoją walutę? Jak już dzisiaj możesz wykorzystać kryptowaluty do stokenizowania Twojej firmy?

O prelegencie

Ewangelista kryptowalutowy. Twórca Personal Tokens - platformy do tokenizacji. Znany w szczególności jako opiniotwórczy influencer, w prostych słowach opowiadający w mediach społecznościowych, na konferencjach i w artykułach o rewolucji, jaką są kryptowaluty. Jako pierwszy Polak wyemitował swój personalny token - bentyncoin, którego wartość w ciągu pół roku wzrosła od 1 grosza o 6000%. Wraz z Michałem Grzybkowskim współautor książki „Kryptowaluty”.

Wojciech Zawalski

Polska Grupa Telemedyczna

Zastosowanie technologii blockchain w medycynie: gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy

W jakich obszarach medycyny technologia blockchain jest stosowana na świecie, oraz jak może pomóc branży medycznej w przyszłości?

O prelegencie

Prezes Polskiej Grupy Telemedycznej, wiceprzewodniczacy Parlamentarnego Zespołu ds. Technologii Blockchain i Kryptowalut, członek Grupy Roboczej ds. rejestrów rozproszonych i blockchain przy Ministerstwie Cyfryzacji. Ekspert ochrony zdrowia, twórca pierwszego systemu opieki koordynowanej w Polsce. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa. Praktyk biznesu. W latach 2015-2017 pełni funkcję Dyrektora Departamentu Świadczeń Opieki Zdrowotnej Narodowego Funduszu Zdrowia. Autor publikacji naukowych z zakresu ochrony zdrowia. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania firmą oraz kluczowymi jej jednostkami. Specjalista w zakresie rynku opieki zdrowotnej w Polsce, prawa medycznego, Kodeksu Spółek Handlowych.

Lech Wilczyński

InPay

World War Crypto

World War Crypto - konkurencyjna batalia o dusze użytkowników kryptowalut trwa, sprawdź jak wykorzystanie tajnej broni bitcoina sieci Lightning Network działa w praktyce. Obalimy mity i zdobędziemy cenne satoshi.

O prelegencie

Współzałożyciel InPay SA – pierwszego w Polsce procesora płatności bitcoinowych, członek sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, absolwent warszawskiej Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych na kierunkach Robotyka i systemy wieloagentowe oraz Inżynieria oprogramowania. Członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Promotor wykorzystania technologii cyfrowych walut.

Przemysław “Blue Shade” Idzkiewicz

Golem

Technologia blockchain a gry

Arkadiusz Regiec

Beesfund

Temat zostanie podany wkrótce

O prelegencie

Prezes Beesfund.com. Twórca największej platformy equity crowdfundingowej w Europie Środkowo-Wschodniej, posiadającej blisko 5000 zarejestrowanych inwestorów. Twórca projektu tokenbridge, opartego o technologię blockchain, umożliwiającego przeprowadzanie ICO (initial coin offering), szef akceleratora powołanego przez Giełdę Papierów Wartościowych i Beesfund. Prezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu.

Marcelina Szwed-Ziemichód

MSZtax

Tokenizacja akcji made by Poland

Digitalizacja, dematerializacja, tokenizacja – czy jest między nimi różnica (zwłaszcza dla prawnika)? Ile blockchainu jest w polskich przepisach? Czy to prawda, że w Polsce można stokenizować PSA? I co z tego wszystkiego wynika dla polskiej branży blockchain?

O prelegencie

Adwokat i doradca podatkowy w MSZtax (msztax.pl). Współpracuje z podmiotami z branży nowych technologii i IT, w tym z sektora blockchain i kryptowalut. Prowadzi szkolenia z zakresu opodatkowania transakcji kryptowalut m.in. dla Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Prywatnie zdecydowanie „hodlerka”.

Jacek Kubiak

Panel dyskusyjny z przedstawicielami korporacji

Marek Gzowski

Tomasz Sienicki

Bartosz Zaborowski

Maciej Tomkiewicz

Piotr Wójcik

Piotr Beńke

14 wystąpienień

370

5 godzin video

Zarejestruj się jeszcze dzisiaj i otrzymaj pakiet 14 nagrań z  I edycji o wartości 370 zł ZA DARMO!

Zarejestruj się Zarezerwuj teraz

Dostęp przesyłamy w ciągu
kilku godzin po opłaceniu rejestracji

Sprzedaż biletów na

Bonusy w ramach pakietów: VIP Premium Standard
Miejsca w wydzielonych rzędach, zasilanie do laptopaMiejsca VIP
Materiały video z 2 dni konferencji Materiały video z konferencji
Roczna prenumerata anglojęzycznego magazynu I Love Crypto Roczna prenumerata anglojęzycznego magazynu I Love Crypto
Udział w afterpartyUdział w afterparty
Wysokiej jakości koszulka
I crypto
Koszulka I crypto
Duża paczka konferencyjna przesłana pocztąDuża paczka konferencyjna przesłana pocztą
Mała paczka konferencyjna przesłana pocztąMała paczka konferencyjna przesłana pocztą
Materiały video z 1 edycji konferencjiMateriały video z 1 edycji
Crypto Energy DrinkCrypto Energy Drink
Elektroniczny certyfikat potwierdzający udziałCertyfikat potwierdzający udział
Slajdy z prezentacji przesyłane na żywo na Twój telefonSlajdy z prezentacji na Twoim telefon
Badge konferencyjny Badge konferencyjny
Egzemplarz magazynu I Love CryptoEgzemplarz magazynu
I Love Crypto

Bonusy w ramach pakietów:

VIP

Premium

Standard

Miejsca VIP

Materiały video z konferencji

Roczna prenumerata anglojęzycznego magazynu I Love Crypto

Udział w afterparty

Koszulka I crypto

Duża paczka konferencyjna przesłana pocztą

Mała paczka konferencyjna przesłana pocztą

Materiały video z 1 edycji

Crypto Energy Drink

Certyfikat potwierdzający udział

Slajdy z prezentacji na Twoim telefon

Badge konferencyjny

Egzemplarz magazynu
I Love Crypto

Zarejestruj się na konferencję 17 - 18 marca 2020

Dzień 1 - 17 marca

Liczba biletów

1170 PLN 0.0419328 BTC

Liczba biletów

970 PLN 0.0347648 BTC

Liczba biletów

670 PLN 0.0240128 BTC

Dzień 2 - 18 marca

Liczba biletów

1570 PLN 0.0562688 BTC

Liczba biletów

570 PLN 0.0204288 BTC

Liczba biletów

570 PLN 0.0204288 BTC

17 -18 marca

Liczba biletów

670 PLN 0.0240128 BTC

Podsumowanie zamówienia

Kwota na fakturze 0 zł z VAT

Dane zamawiającego

Wpisz swoje imię
Wpisz swoje nazwisko
Wpisz swój numer telefonuTylko liczby
Sprawdź, czy Twój adres e-mail jest prawidłowy.Wpisz swój adres e-mail
To pole jest obowiązkowe
Kod pocztowy w formacie XX-XXX.
Wpisz nipTylko liczby
Kod pocztowy w formacie XX-XXX.

I Love Crypto & Blockchain 2019 - Pakiet 2 dni - Bilet Premium

I Love Crypto & Blockchain 2019 - Pakiet 2 dni - Bilet Standard

I Love Crypto 2019 - Bilet Premium

I Love Crypto & Blockchain 2019 - Pakiet 2 dni - Bilet VIP

I Love Crypto 2019 - Bilet Standard

I Love Blockchain 2019 - Bilet Standard

I Love Blockchain 2019 - Bilet Premium

To pole jest obowiązkowe

Co się dzieje po rejestracji?

1

Zarejestruj się i pobierz fakturę pro forma. Zapłacić możesz teraz lub w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia.

2

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas dostęp do materiałów video z z I edycji konferencji. Wartość materiałów to aż 370 zł!

3

Tydzień przed konferencją otrzymasz paczkę konferencyjną. Znajdziesz w niej ważne informacje organizacyjne oraz gadżety

4

W dniu konferencji zarejestruj się na naszych stanowiskach i odbierz identyfikator oraz certyfikat uczestnictwa.

5

Podczas całej konferencji możesz głosować, oceniając prezentacje prelegentów. Zadecyduj, kto zdobędzie premie i wygra I Love Crypto!

6

Jeśli zdecydowałeś się na Pakiet VIP, 2 dni po zakończeniu konferencji, otrzymasz dostęp do materiałów video z tej edycji.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie MaxROY.com sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Chełmońskiego 8/4 (kod: 60-754). Podane przez Ciebie dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach marketingowych, w tym – jeśli wyraziłeś taką zgodę – na przesyłanie Ci newslettera

W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich poprawienia. W każdej chwili możesz też żądać usunięcia swoich danych. Zgoda na przetwarzanie Twoich danych na cele marketingowe jest dobrowolna.

Warszawa Złote Tarasy, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa